| Številka dela | DF1B-28DP-2.5DS | Proizvajalec | Hirose |
|---|---|---|---|
| Opis | CONN HEADER 28POS 2.5MM R/A TIN | Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje svinec / RoHS neskladen |
| Količina na voljo | 3482 pcs | Podatkovni list | DF1B-28DP-2.5DS.pdf |
| Voltage Rating | 250V | Prekinitev | Solder |
| Style | Board to Cable/Wire | Oklepanje | Shrouded - 4 Wall |
| Serija | DF1B | Razmik med vrsticami - parjenje | 0.098" (2.50mm) |
| Pitch - parjenje | 0.098" (2.50mm) | Pakiranje | Bulk |
| Skupna dolžina kontakta | - | Druga imena | *DF1B-28DP-2.5DS H3555 |
| delovna temperatura | -35°C ~ 85°C | Število vrstic | 2 |
| Število naloženih pozicij | All | Število pozicij | 28 |
| Tip montaže | Through Hole, Right Angle | Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materialna ocena vnetljivosti | UL94 V-0 | Mated Stacking Heights | - |
| Višina izolacije | 0.339" (8.61mm) | Barva izolacije | White |
| Ingress Protection | - | Lastnosti | Keying Slot |
| Tip pritrjevanja | Push-Pull | natančen opis | Connector Header Through Hole, Right Angle 28 position 0.098" (2.50mm) |
| Trenutna ocena | - | Vrsta kontakta | Male Pin |
| Kontaktiraj obliko | Square | Kontaktni material | Brass |
| Dolžina stika - post | 0.130" (3.30mm) | Dolžina kontakta - parjenje | 0.177" (4.50mm) |