DF11-28DP-2DSA(08)
HiroseHirose
DF11-28DP-2DSA(08) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF11-28DP-2DSA(08)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN PIN 28POS 2MM DUAL TH
Podatkovni listi: 1.DF11-28DP-2DSA(08).pdf2.DF11-28DP-2DSA(08).pdf3.DF11-28DP-2DSA(08).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DF11-28DP-2DSA(08)
Številka dela DF11-28DP-2DSA(08) Proizvajalec Hirose
Opis CONN PIN 28POS 2MM DUAL TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Voltage Rating 250V Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija DF11 Razmik med vrsticami - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta 0.299" (7.60mm) delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 28 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights 7.55, 7.8mm, 8.9mm Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Izolacijski material Polyamide (PA), Nylon Višina izolacije 0.260" (6.60mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Detent Lock
natančen opis Connector Header Through Hole 28 position 0.079" (2.00mm) Trenutna ocena 2A
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Brass Dolžina stika - post 0.118" (3.00mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.118" (3.00mm) Stik s fino debelino - post -
Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm) Stopite v stik - konec Tin
Stik s koncem - parjenje Tin Vrsta priključka Header
Aplikacije -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DF11-28DP-2V(57)
DF11-28DP-2V(57)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HEADER 28POS 2MM SMD GOLD
Na zalogi: 6303 pcs
Prenesi: DF11-28DP-2V(57).pdf
RFQ
DF11-28DP-2DSA(01)
DF11-28DP-2DSA(01)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HEADER 28POS 2MM PCB GOLD
Na zalogi: 33673 pcs
Prenesi: DF11-28DP-2DSA(01).pdf
RFQ
DF11-28DS-2C
DF11-28DS-2C
Opis: CONN SOCKET 28POS 2MM DUAL CRIMP
Prenesi: DF11-28DS-2C.pdf
DF11-28DP-2DS(52)
DF11-28DP-2DS(52)
Opis: CONN HEADER 28POS 2MM R/A GOLD
Prenesi: DF11-28DP-2DS(52).pdf
DF11-28DP-2DSA(20)
DF11-28DP-2DSA(20)
Opis: CONN HEADER 28POS 2MM PCB TIN