DF11-28DP-2DS(22)
HiroseHirose
DF11-28DP-2DS(22) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF11-28DP-2DS(22)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HEADER 28POS 2MM RT ANG TIN
Podatkovni listi: DF11-28DP-2DS(22).pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije DF11-28DP-2DS(22)
Številka dela DF11-28DP-2DS(22) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HEADER 28POS 2MM RT ANG TIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 3263 pcs Podatkovni list DF11-28DP-2DS(22).pdf
Voltage Rating 250V Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija DF11 Razmik med vrsticami - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm) Pakiranje Tube
Skupna dolžina kontakta - Druga imena *DF11-28DP-2DS(22)
H2281
delovna temperatura -30°C ~ 85°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 28
Tip montaže Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Višina izolacije 0.197" (5.00mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Detent Lock natančen opis Connector Header Through Hole, Right Angle 28 position 0.079" (2.00mm)
Trenutna ocena 2A Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Brass
Dolžina stika - post 0.118" (3.00mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.118" (3.00mm)
Stik s fino debelino - post - Končna debelina - parjenje -
Stopite v stik - konec - Stik s koncem - parjenje Tin
Vrsta priključka Header Aplikacije -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DF11-28DP-2DSA(08)
DF11-28DP-2DSA(08)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN PIN 28POS 2MM DUAL TH
Na zalogi: 220648 pcs
Prenesi: DF11-28DP-2DSA(08).pdf
RFQ
DF11-28DP-2DSA(24)
DF11-28DP-2DSA(24)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HEADER 28POS 2MM PCB TIN
Na zalogi: 82119 pcs
Prenesi: DF11-28DP-2DSA(24).pdf
RFQ
DF11-26DS-2V(50)
DF11-26DS-2V(50)
Opis: CONN RECEPT 26POS 2MM SMD GOLD
Prenesi: DF11-26DS-2V(50).pdf
DF11-28DEP-2A
DF11-28DEP-2A
Opis: CONN ADAPTER PLUG/PLUG 28POS 2MM
Prenesi: DF11-28DEP-2A.pdf
DF11-28DP-2DSA(20)
DF11-28DP-2DSA(20)
Prenesi: DF11-28DP-2DSA(20).pdf
DF11-26DS-2V(20)
DF11-26DS-2V(20)
Opis: CONN RECEPT 26POS 2MM SMD TIN
Prenesi: DF11-26DS-2V(20).pdf
DF11-26DS-2DSA(06)
DF11-26DS-2DSA(06)
Opis: CONN RECEPT 26POS 2MM PCB GOLD
Prenesi: DF11-26DS-2DSA(06).pdf
DF11-28DP-2DS(24)
DF11-28DP-2DS(24)
Opis: CONN HEADER 28POS 2MM RT ANG TIN
Prenesi: DF11-28DP-2DS(24).pdf
DF11-26DS-2R26(05)
DF11-26DS-2R26(05)
Opis: CONN SOCKET 26POS 2MM
Prenesi: DF11-26DS-2R26(05).pdf
DF11-28DP-2DSA(01)
DF11-28DP-2DSA(01)
Opis: CONN HEADER 28POS 2MM PCB GOLD
Prenesi: DF11-28DP-2DSA(01).pdf
DF11-28DP-2DS(52)
DF11-28DP-2DS(52)
Opis: CONN HEADER 28POS 2MM R/A GOLD
Prenesi: DF11-28DP-2DS(52).pdf
DF11-28DEP-2C
DF11-28DEP-2C
Opis: CONN PLUG HOUSING 28POS 2MM
Prenesi: DF11-28DEP-2C.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%