EADCD054OA0
pregled izdelka
Številka dela: EADCD054OA0
Proizvajalec / znamka: Everlight Electronics
Opis izdelka THRU-HOLE 16-SEGMENT ORG
Podatkovni listi: EADCD054OA0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
60 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EADCD054OA0
Številka dela EADCD054OA0 Proizvajalec Everlight Electronics
Opis THRU-HOLE 16-SEGMENT ORG Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 58963 pcs Podatkovni list EADCD054OA0.pdf
Valovna dolžina - vrh 621nm Napetost - naprej (Vf) (Typ) 2V
Velikost / dimenzija 0.835" H x 0.988" W x 0.303" D (21.20mm x 25.10mm x 7.70mm) Serija -
Odmik moči (maks.) 60mW Pakiranje Tube
Paket / primer 18-DIP (0.600", 15.24mm) Število znakov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Ocena 12.5mcd
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta zaslona 14-Segment, Alphanumeric
Digit / alfa velikost 0.54" (13.72mm) natančen opis Character LED Display Module Orange 14-Segment, Alphanumeric 2 Character Common Anode 2V 20mA 0.835" H x 0.988" W x 0.303" D (21.20mm x 25.10mm x 7.70mm) 18-DIP (0.600", 15.24mm)
Tok - preskus 20mA Pogosto Pin Common Anode