EADCD040OA2
Everlight ElectronicsEverlight Electronics
Everlight Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EADCD040OA2
Proizvajalec / znamka: Everlight Electronics
Opis izdelka THRU-HOLE 7-SEGMENT ORG
Podatkovni listi: EADCD040OA2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
75 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EADCD040OA2
Številka dela EADCD040OA2 Proizvajalec Everlight Electronics
Opis THRU-HOLE 7-SEGMENT ORG Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 99417 pcs Podatkovni list EADCD040OA2.pdf
Valovna dolžina - vrh 621nm Napetost - naprej (Vf) (Typ) 2V
Velikost / dimenzija 0.630" H x 0.795" W x 0.276" D (16.00mm x 20.20mm x 7.00mm) Serija -
Odmik moči (maks.) 60mW Pakiranje Tube
Paket / primer 10-DIP (0.600", 15.24mm) Število znakov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Ocena 24mcd
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta zaslona 7-Segment
Digit / alfa velikost 0.40" (10.16mm) natančen opis Character LED Display Module Orange 7-Segment 2 Character Common Anode 2V 20mA 0.630" H x 0.795" W x 0.276" D (16.00mm x 20.20mm x 7.00mm) 10-DIP (0.600", 15.24mm)
Tok - preskus 20mA Pogosto Pin Common Anode