AFP38150A
pregled izdelka
Številka dela: AFP38150A
Proizvajalec / znamka: Essentra Components
Opis izdelka FOOT CYLINDRICAL 1.5" DIA BLACK
Podatkovni listi: AFP38150A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AFP38150A
Številka dela AFP38150A Proizvajalec Essentra Components
Opis FOOT CYLINDRICAL 1.5" DIA BLACK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 32890 pcs Podatkovni list AFP38150A.pdf
Tip Foot Debelina 0.394" (10.00mm)
Velikost / dimenzija 1.500" Dia (38.10mm) Oblika Cylindrical, Tapered
Obrazec Individual Pieces natančen opis Foot Cylindrical, Tapered 1.500" Dia (38.10mm) Polypropylene Black