AFP38130A
Essentra ComponentsEssentra Components
Essentra Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AFP38130A
Proizvajalec / znamka: Essentra Components
Opis izdelka FOOT CYLINDRICAL 1.5" DIA BLACK
Podatkovni listi: AFP38130A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AFP38130A
Številka dela AFP38130A Proizvajalec Essentra Components
Opis FOOT CYLINDRICAL 1.5" DIA BLACK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 53530 pcs Podatkovni list AFP38130A.pdf
Tip Foot Debelina 0.394" (10.00mm)
Velikost / dimenzija 1.500" Dia (38.10mm) Oblika Cylindrical, Tapered
Serija AFP Tip montaže Threaded Stud
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material Polypropylene
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Trdota -
Obrazec Individual Pieces natančen opis Foot Cylindrical, Tapered 1.500" Dia (38.10mm) Polypropylene Black