B78148T1223K
pregled izdelka
Številka dela: B78148T1223K
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 22UH 170MA 3.2 OHM TH
Podatkovni listi: B78148T1223K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B78148T1223K
Številka dela B78148T1223K Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 22UH 170MA 3.2 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5002 pcs Podatkovni list B78148T1223K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.130" Dia (3.30mm)
Ščitenje Unshielded Serija MCC
Ocene - Q @ Frek 60 @ 2.52MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial
Druga imena B78148T1223K000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.52MHz Induktivnost 22µH
Višina - sedež (maks.) 0.386" (9.80mm) Frekvenca - Samozadostna 30MHz
natančen opis 22µH Unshielded Wirewound Inductor 170mA 3.2 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 3.2 Ohm Max
Trenutna ocena 170mA Tok - nasičenost -