B78148T1182K
pregled izdelka
Številka dela: B78148T1182K
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 1.8UH 540MA 300 MOHM
Podatkovni listi: B78148T1182K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B78148T1182K
Številka dela B78148T1182K Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 1.8UH 540MA 300 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5408 pcs Podatkovni list B78148T1182K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.130" Dia (3.30mm)
Ščitenje Unshielded Serija MCC
Ocene - Q @ Frek 40 @ 7.96MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial
Druga imena B78148T1182K000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz Induktivnost 1.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.386" (9.80mm) Frekvenca - Samozadostna 130MHz
natančen opis 1.8µH Unshielded Wirewound Inductor 540mA 300 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 300 mOhm Max
Trenutna ocena 540mA Tok - nasičenost -