B43540C5157M2
pregled izdelka
Številka dela: B43540C5157M2
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Podatkovni listi: B43540C5157M2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B43540C5157M2
Številka dela B43540C5157M2 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23026 pcs Podatkovni list B43540C5157M2.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija B43540 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.36A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Druga imena B43540C5157M 2
B43540C5157M002
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 920 mOhms
Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 650 mOhm @ 100Hz
natančen opis 150µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 650 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 150µF