B43540C5157M
pregled izdelka
Številka dela: B43540C5157M
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Podatkovni listi: B43540C5157M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B43540C5157M
Številka dela B43540C5157M Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18438 pcs Podatkovni list B43540C5157M.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija B43540 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.36A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena B43540C5157M000 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 920 mOhms
Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 650 mOhm @ 100Hz
natančen opis 150µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 650 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 150µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
B43540C5157M67
B43540C5157M67
Proizvajalci: EPCOS
Opis: CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Na zalogi: 21167 pcs
Prenesi: B43540C5157M67.pdf
RFQ
B43540C5157M60
B43540C5157M60
Proizvajalci: EPCOS