B32656S7684K564
EPCOSEPCOS
B32656S7684K564 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32656S7684K564
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.68UF 1.25KVDC SCREW
Podatkovni listi: B32656S7684K564.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
96 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32656S7684K564
Številka dela B32656S7684K564 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.68UF 1.25KVDC SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10914 pcs Podatkovni list B32656S7684K564.pdf
Voltage Rating - DC 1250V (1.25kV) Voltage Rating - AC 500V
Toleranca ±10% Prekinitev Screw Terminals
Velikost / dimenzija 1.654" L x 0.787" W (42.00mm x 20.00mm) Serija B32656S
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Rectangular Box Druga imena 495-3948
delovna temperatura -55°C ~ 100°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 1.102" (28.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.555" (39.50mm)
Lastnosti Low ESL ESR (upornost ekvivalentne serije) 6 mOhms
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.68µF Film Capacitor 500V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box
Zmogljivost 0.68µF Aplikacije Snubber