B32656S7684K563
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32656S7684K563
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.68UF 1.25KVDC SCREW
Podatkovni listi: B32656S7684K563.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
104 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32656S7684K563
Številka dela B32656S7684K563 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.68UF 1.25KVDC SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11953 pcs Podatkovni list B32656S7684K563.pdf
Voltage Rating - DC 1250V (1.25kV) Voltage Rating - AC 500V
Toleranca ±10% Prekinitev Screw Terminals
Serija B32656S Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Rectangular Box
delovna temperatura -55°C ~ 100°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 2.244" (57.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESL ESR (upornost ekvivalentne serije) 6 mOhms
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.68µF Film Capacitor 500V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box
Zmogljivost 0.68µF Aplikacije Snubber