B32529C0123K289
EPCOSEPCOS
B32529C0123K289 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32529C0123K289
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.012UF 10% 63VDC RAD
Podatkovni listi: B32529C0123K289.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3200 pcs
6400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32529C0123K289
Številka dela B32529C0123K289 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.012UF 10% 63VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1372056 pcs Podatkovni list B32529C0123K289.pdf
Voltage Rating - DC 63V Voltage Rating - AC 40V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Serija B32529 Ocene -
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial
Druga imena 495-76961-3
B32529C 123K289
B32529C0123K289-ND
B32529C123K289
B32529C123K289-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked natančen opis 0.012µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
Zmogljivost 0.012µF Aplikacije Automotive; EMI, RFI Suppression