B32529C0123K000
EPCOSEPCOS
B32529C0123K000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32529C0123K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.012UF 10% 63VDC RAD
Podatkovni listi: B32529C0123K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32529C0123K000
Številka dela B32529C0123K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.012UF 10% 63VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1752798 pcs Podatkovni list B32529C0123K000.pdf
Voltage Rating - DC 63V Voltage Rating - AC 40V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Serija B32529 Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena B32529C 123K
B32529C123K
B32529C123K-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked natančen opis 0.012µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
Zmogljivost 0.012µF Aplikacije Automotive; EMI, RFI Suppression