DT070BTFT
DisplaytechDisplaytech
DT070BTFT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DT070BTFT
Proizvajalec / znamka: Displaytech
Opis izdelka LCD DISP TFT 7.0" 1024X600 IPS
Podatkovni listi: 1.DT070BTFT.pdf2.DT070BTFT.pdf3.DT070BTFT.pdf
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DT070BTFT
Številka dela DT070BTFT Proizvajalec Displaytech
Opis LCD DISP TFT 7.0" 1024X600 IPS Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1172 pcs Podatkovni list 1.DT070BTFT.pdf2.DT070BTFT.pdf3.DT070BTFT.pdf
Ogled območja 154.21mm W x 85.92mm H Zaslon na dotik -
Serija - Druga imena 1756-1015
Vmesnik LVDS Grafična barva Red, Green, Blue (RGB)
Dot Size - Dot Pixels 1024 x 600
Dot Pitch - Vrsta zaslona TFT - Color
Način prikaza Transmissive Diagonalna velikost zaslona 7" (177.80mm)
natančen opis Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color LVDS 7" (177.80mm) 1024 x 600 Osvetlitev ozadja LED
Barva ozadja -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DT070BTFT-HB
DT070BTFT-HB
Proizvajalci: Displaytech
Opis: DISPLAY MODULE
Na zalogi: 1525 pcs
Prenesi: DT070BTFT-HB.pdf
RFQ
DT060Z-6
DT060Z-6
Proizvajalci: Curtis Industries
Opis: AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 60W
Na zalogi: 1690 pcs
Prenesi: DT060Z-6.pdf
RFQ
DT070ATFT-PTS
DT070ATFT-PTS
Proizvajalci: Displaytech
Opis: LCD DISP TFT 7.0" 800X480
Prenesi: DT070ATFT-PTS.pdf
DT070BTFT-TS
DT070BTFT-TS
Opis: LCD DISP TFT 7.0" 1024X600 IPS