DT070ATFT-PTS
DisplaytechDisplaytech
DT070ATFT-PTS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DT070ATFT-PTS
Proizvajalec / znamka: Displaytech
Opis izdelka LCD DISP TFT 7.0" 800X480
Podatkovni listi: 1.DT070ATFT-PTS.pdf2.DT070ATFT-PTS.pdf3.DT070ATFT-PTS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DT070ATFT-PTS
Številka dela DT070ATFT-PTS Proizvajalec Displaytech
Opis LCD DISP TFT 7.0" 800X480 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2907 pcs Podatkovni list 1.DT070ATFT-PTS.pdf2.DT070ATFT-PTS.pdf3.DT070ATFT-PTS.pdf
Ogled območja 156.68mm W x 88.52mm H Zaslon na dotik Capacitive
Serija - Druga imena 1756-1021
Vmesnik I²C Grafična barva Red, Green, Blue (RGB)
Dot Size - Dot Pixels 800 x 480
Dot Pitch - Vrsta zaslona TFT - Color
Način prikaza Transmissive Diagonalna velikost zaslona 7" (177.80mm)
natančen opis Capacitive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color I²C 7" (177.80mm) 800 x 480 Osvetlitev ozadja LED
Barva ozadja -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DT070BTFT-PTS1
DT070BTFT-PTS1
Proizvajalci: Displaytech
Opis: LCD DISP TFT 7.0" 1024X600 IPS
Na zalogi: 987 pcs
Prenesi: DT070BTFT-PTS1.pdf
RFQ
DT070BTFT-HB-TS
DT070BTFT-HB-TS
Proizvajalci: Displaytech
Opis: DISPLAY MODULE
Na zalogi: 1183 pcs
Prenesi: DT070BTFT-HB-TS.pdf
RFQ
DT070ATFT
DT070ATFT
Opis: LCD DISP TFT 7.0" 800X480