10BENG3G
Delta ElectronicsDelta Electronics
10BENG3G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 10BENG3G
Proizvajalec / znamka: Delta Electronics
Opis izdelka PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
Podatkovni listi: 1.10BENG3G.pdf2.10BENG3G.pdf3.10BENG3G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 10BENG3G
Številka dela 10BENG3G Proizvajalec Delta Electronics
Opis PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6702 pcs Podatkovni list 1.10BENG3G.pdf2.10BENG3G.pdf3.10BENG3G.pdf
Napetost - UL - Napetost - IEC 115/250VAC
Prekinitev Quick Connect Funkcije preklopov Switch On-Off
Serija BE Debelina plošče 0.040" ~ 0.063" (1.02mm ~ 1.60mm)
Mere izreza plošče Rectangular - 28.25mm x 39.70mm Pakiranje Bulk
Druga imena 603-1267 Število pozicij 3
Tip montaže Panel Mount, Snap-In Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Držalo varovalk, predal -
Varovalka No Vrsta filtra Filtered (EMI, RFI) - Commercial
Trenutni - UL - Trenutna - IEC 10A