10BEEG3GM-R
Delta ElectronicsDelta Electronics
10BEEG3GM-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 10BEEG3GM-R
Proizvajalec / znamka: Delta Electronics
Opis izdelka PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
Podatkovni listi: 10BEEG3GM-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 10BEEG3GM-R
Številka dela 10BEEG3GM-R Proizvajalec Delta Electronics
Opis PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8749 pcs Podatkovni list 10BEEG3GM-R.pdf
Napetost - UL - Napetost - IEC 115/250VAC
Prekinitev Quick Connect Funkcije preklopov Switch On-Off
Serija BE Debelina plošče -
Mere izreza plošče Rectangular - 28.50mm x 39.00mm Pakiranje Bulk
Druga imena 1144-1206 Število pozicij 3
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Držalo varovalk, predal -
Varovalka No Vrsta filtra Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Medical
Trenutni - UL - Trenutna - IEC 10A