P35-150SW
pregled izdelka
Številka dela: P35-150SW
Proizvajalec / znamka: Daburn
Opis izdelka AC-DC POWER MODULE 150VDC OUTPUT
Podatkovni listi: P35-150SW.pdf
Stanje zalog 427 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 427 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P35-150SW
Številka dela P35-150SW Proizvajalec Daburn
Opis AC-DC POWER MODULE 150VDC OUTPUT Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 427 pcs Podatkovni list P35-150SW.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 150V
Napetost - Vhod 105 ~ 125 VAC Tip Enclosed
Velikost / dimenzija 3.50" L x 2.50" W x 2.01" H (88.9mm x 63.5mm x 51.0mm) Serija P3
Paket / primer 7-DIP Module, 5 Leads delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Pravilo obremenitve 0.2% Uredba o vrsticah 0.2%
Lastnosti SCP Učinkovitost -
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 150V 100mA 105 ~ 125 VAC Input Tok - izhod (maks.) 100mA