P35-150S-FST
DaburnDaburn
Daburn
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P35-150S-FST
Proizvajalec / znamka: Daburn
Opis izdelka AC-DC POWER MODULE 150VDC OUTPUT
Podatkovni listi: P35-150S-FST.pdf
Stanje zalog 419 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 419 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P35-150S-FST
Številka dela P35-150S-FST Proizvajalec Daburn
Opis AC-DC POWER MODULE 150VDC OUTPUT Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 419 pcs Podatkovni list P35-150S-FST.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 150V
Napetost - Vhod 105 ~ 125 VAC Tip Enclosed
Velikost / dimenzija 4.10" L x 2.50" W x 2.00" H (104.1mm x 63.5mm x 50.8mm) Serija P3
Moč (Watts) - delovna temperatura -25°C ~ 71°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna - Lastnosti -
Učinkovitost - natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 150V 100mA 105 ~ 125 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 100mA Odobritve CE, cURus, UL