906T48BNMAO
Curtis InstrumentsCurtis Instruments
906T48BNMAO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 906T48BNMAO
Proizvajalec / znamka: Curtis Instruments
Opis izdelka VOLTMETER 0-48VDC LED PANEL MT
Podatkovni listi: 906T48BNMAO.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 906T48BNMAO
Številka dela 906T48BNMAO Proizvajalec Curtis Instruments
Opis VOLTMETER 0-48VDC LED PANEL MT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6983 pcs Podatkovni list 906T48BNMAO.pdf
Utež - Napetost - oskrba 48VDC
Tip Voltage (Voltmeter) Sklop zaključka Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Serija 906 Mere izreza plošče Rectangular - 36.80mm x 24.10mm
Vrsta izhoda - Druga imena 17617766-034
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število znakov na vrstico 10-Segment
Tip montaže Panel Mount Merilni razponi 0 ~ 48VDC