906T24BNMAN
Curtis InstrumentsCurtis Instruments
906T24BNMAN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 906T24BNMAN
Proizvajalec / znamka: Curtis Instruments
Opis izdelka VOLTMETER 0-24VDC LED PANEL MT
Podatkovni listi: 906T24BNMAN.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 906T24BNMAN
Številka dela 906T24BNMAN Proizvajalec Curtis Instruments
Opis VOLTMETER 0-24VDC LED PANEL MT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2362 pcs Podatkovni list 906T24BNMAN.pdf
Utež - Napetost - oskrba 24VDC
Tip Voltage (Voltmeter) Sklop zaključka Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Serija 906 Mere izreza plošče Rectangular - 36.80mm x 24.10mm
Vrsta izhoda - Druga imena 17617766-031
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število znakov na vrstico 10-Segment
Tip montaže Panel Mount Merilni razponi 0 ~ 24VDC