ST4EC103
pregled izdelka
Številka dela: ST4EC103
Proizvajalec / znamka: Copal Electronics
Opis izdelka TRIMMER 10K OHM 0.25W PC PIN TOP
Podatkovni listi: ST4EC103.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ST4EC103
Številka dela ST4EC103 Proizvajalec Copal Electronics
Opis TRIMMER 10K OHM 0.25W PC PIN TOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 143055 pcs Podatkovni list ST4EC103.pdf
Toleranca ±20% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Square - 0.197" L x 0.177" W x 0.091" H (5.00mm x 4.50mm x 2.30mm)
Serija ST4 Odporen material Cermet
Odpornost 10 kOhms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Bulk Druga imena ST-4EC 10K OHM (103)
ST-4EC103
Število obratov 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis 10 kOhms 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Vrsta prilagajanja Top Adjustment