ST4EC100
Copal ElectronicsCopal Electronics
Copal Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ST4EC100
Proizvajalec / znamka: Copal Electronics
Opis izdelka TRIMMER 10 OHM 0.25W PC PIN TOP
Podatkovni listi: ST4EC100.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ST4EC100
Številka dela ST4EC100 Proizvajalec Copal Electronics
Opis TRIMMER 10 OHM 0.25W PC PIN TOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 148898 pcs Podatkovni list ST4EC100.pdf
Toleranca ±20% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±250ppm/°C Velikost / dimenzija Square - 0.197" L x 0.177" W x 0.091" H (5.00mm x 4.50mm x 2.30mm)
Serija ST4 Odporen material Cermet
Odpornost 10 Ohms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Bulk Druga imena ST-4EC 10 OHM (100)
ST-4EC100
Število obratov 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis 10 Ohms 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Vrsta prilagajanja Top Adjustment