ST4EB203
pregled izdelka
Številka dela: ST4EB203
Proizvajalec / znamka: Copal Electronics
Opis izdelka TRIMMER 20K OHM 0.25W GW TOP ADJ
Podatkovni listi: ST4EB203.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ST4EB203
Številka dela ST4EB203 Proizvajalec Copal Electronics
Opis TRIMMER 20K OHM 0.25W GW TOP ADJ Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 113029 pcs Podatkovni list ST4EB203.pdf
Toleranca ±20% Sklop zaključka Gull Wing
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.197" x 0.177" Face x 0.091" H (5.00mm x 4.50mm x 2.30mm)
Serija ST4 Odporen material Cermet
Odpornost 20 kOhms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Bulk Število obratov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis 20 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Vrsta prilagajanja Top Adjustment