ST4EB105
pregled izdelka
Številka dela: ST4EB105
Proizvajalec / znamka: Copal Electronics
Opis izdelka TRIMMER 1M OHM 0.25W GW TOP ADJ
Podatkovni listi: ST4EB105.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ST4EB105
Številka dela ST4EB105 Proizvajalec Copal Electronics
Opis TRIMMER 1M OHM 0.25W GW TOP ADJ Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 104595 pcs Podatkovni list ST4EB105.pdf
Toleranca ±20% Sklop zaključka Gull Wing
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.197" x 0.177" Face x 0.091" H (5.00mm x 4.50mm x 2.30mm)
Serija ST4 Odporen material Cermet
Odpornost 1 MOhms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Bulk Število obratov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis 1 MOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Vrsta prilagajanja Top Adjustment