ST42EB200
Copal ElectronicsCopal Electronics
Copal Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ST42EB200
Proizvajalec / znamka: Copal Electronics
Opis izdelka TRIMMER 20 OHM 0.25W GW TOP ADJ
Podatkovni listi: ST42EB200.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ST42EB200
Številka dela ST42EB200 Proizvajalec Copal Electronics
Opis TRIMMER 20 OHM 0.25W GW TOP ADJ Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 107657 pcs Podatkovni list ST42EB200.pdf
Toleranca ±20% Sklop zaključka Gull Wing
Temperaturni koeficient ±250ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.197" x 0.177" Face x 0.091" H (5.00mm x 4.50mm x 2.30mm)
Serija ST42 Odporen material Cermet
Odpornost 20 Ohms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Bulk Število obratov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis 20 Ohms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Vrsta prilagajanja Top Adjustment