ST42EB103
pregled izdelka
Številka dela: ST42EB103
Proizvajalec / znamka: Copal Electronics
Opis izdelka TRIMMER 10K OHM 0.25W GW TOP ADJ
Podatkovni listi: ST42EB103.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ST42EB103
Številka dela ST42EB103 Proizvajalec Copal Electronics
Opis TRIMMER 10K OHM 0.25W GW TOP ADJ Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 95669 pcs Podatkovni list ST42EB103.pdf
Toleranca ±20% Sklop zaključka Gull Wing
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.197" x 0.177" Face x 0.091" H (5.00mm x 4.50mm x 2.30mm)
Serija ST42 Odporen material Cermet
Odpornost 10 kOhms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Bulk Število obratov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis 10 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Vrsta prilagajanja Top Adjustment