CT6EX105
Copal ElectronicsCopal Electronics
CT6EX105 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CT6EX105
Proizvajalec / znamka: Copal Electronics
Opis izdelka TRIMMER 1M OHM 0.5W PC PIN SIDE
Podatkovni listi: CT6EX105.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CT6EX105
Številka dela CT6EX105 Proizvajalec Copal Electronics
Opis TRIMMER 1M OHM 0.5W PC PIN SIDE Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 124372 pcs Podatkovni list CT6EX105.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.323" x 0.276" Face x 0.276" L (8.20mm x 7.00mm x 7.00mm)
Serija CT6 Odporen material Cermet
Odpornost 1 MOhms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Pakiranje Bulk Druga imena CT-6EX 1M OHM (105)
CT-6EX105
Število obratov 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis 1 MOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment Vrsta prilagajanja Side Adjustment