CT6EX100
Copal ElectronicsCopal Electronics
CT6EX100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CT6EX100
Proizvajalec / znamka: Copal Electronics
Opis izdelka TRIMMER 10 OHM 0.5W PC PIN SIDE
Podatkovni listi: CT6EX100.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CT6EX100
Številka dela CT6EX100 Proizvajalec Copal Electronics
Opis TRIMMER 10 OHM 0.5W PC PIN SIDE Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 158151 pcs Podatkovni list CT6EX100.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±250ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.323" x 0.276" Face x 0.276" L (8.20mm x 7.00mm x 7.00mm)
Serija CT6 Odporen material Cermet
Odpornost 10 Ohms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Pakiranje Bulk Druga imena CT-6EX 10 OHM (100)
Število obratov 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis 10 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment Vrsta prilagajanja Side Adjustment