CZRF16VB-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
CZRF16VB-HF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CZRF16VB-HF
Proizvajalec / znamka: Comchip Technology
Opis izdelka DIODE ZENER 16V 200MW 1005
Podatkovni listi: CZRF16VB-HF.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CZRF16VB-HF
Številka dela CZRF16VB-HF Proizvajalec Comchip Technology
Opis DIODE ZENER 16V 200MW 1005 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1503568 pcs Podatkovni list CZRF16VB-HF.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 16V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 900mV @ 10mA
Toleranca ±3% Paket naprave za dobavitelja 1005/SOD-323F
Serija - Moč - maks 200mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1005 (2512 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Impedanca (Max) (Zzt) 36 Ohms natančen opis Zener Diode 16V 200mW ±3% Surface Mount 1005/SOD-323F
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100nA @ 12V