CZRF10VB-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
CZRF10VB-HF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CZRF10VB-HF
Proizvajalec / znamka: Comchip Technology
Opis izdelka DIODE ZENER 10V 200MW 1005
Podatkovni listi: CZRF10VB-HF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CZRF10VB-HF
Številka dela CZRF10VB-HF Proizvajalec Comchip Technology
Opis DIODE ZENER 10V 200MW 1005 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1496827 pcs Podatkovni list CZRF10VB-HF.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 10V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 900mV @ 10mA
Toleranca ±3% Paket naprave za dobavitelja 1005/SOD-323F
Serija - Moč - maks 200mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1005 (2512 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Impedanca (Max) (Zzt) 15 Ohms natančen opis Zener Diode 10V 200mW ±3% Surface Mount 1005/SOD-323F
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100nA @ 8V