CPDUR24V
Comchip TechnologyComchip Technology
CPDUR24V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CPDUR24V
Proizvajalec / znamka: Comchip Technology
Opis izdelka TVS DIODE 24V 47V 0603/SOD523F
Podatkovni listi: CPDUR24V.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CPDUR24V
Številka dela CPDUR24V Proizvajalec Comchip Technology
Opis TVS DIODE 24V 47V 0603/SOD523F Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 188913 pcs Podatkovni list CPDUR24V.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 24V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 47V
Napetost - razčlenitev (min) 25V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja 0603/SOD-523F Serija -
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 47W
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 2-SMD, No Lead
Druga imena 641-1257-1 delovna temperatura -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1A (8/20µs)
Zmogljivost @ Pogostost 10pF @ 1MHz Dvosmerni kanali 1