CPDUR12V
Comchip TechnologyComchip Technology
CPDUR12V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CPDUR12V
Proizvajalec / znamka: Comchip Technology
Opis izdelka TVS DIODE 12V 25V 0603/SOD523F
Podatkovni listi: CPDUR12V.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CPDUR12V
Številka dela CPDUR12V Proizvajalec Comchip Technology
Opis TVS DIODE 12V 25V 0603/SOD523F Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 633648 pcs Podatkovni list CPDUR12V.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 12V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 25V
Napetost - razčlenitev (min) 13V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja 0603/SOD-523F Serija -
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 25W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, No Lead
Druga imena 641-1256-2
CPDUR12V-ND
delovna temperatura -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1A (8/20µs)
Zmogljivost @ Pogostost 12pF @ 1MHz Dvosmerni kanali 1