CPDF24V-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
CPDF24V-HF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CPDF24V-HF
Proizvajalec / znamka: Comchip Technology
Opis izdelka TVS DIODE 24V 25V 1005/SOD323F
Podatkovni listi: CPDF24V-HF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CPDF24V-HF
Številka dela CPDF24V-HF Proizvajalec Comchip Technology
Opis TVS DIODE 24V 25V 1005/SOD323F Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 883387 pcs Podatkovni list CPDF24V-HF.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 24V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 25V
Napetost - razčlenitev (min) 25V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja 1005/SOD-323F Serija -
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 47W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1005 (2512 Metric)
delovna temperatura - Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost 10pF @ 1MHz