CPDF12V-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
CPDF12V-HF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CPDF12V-HF
Proizvajalec / znamka: Comchip Technology
Opis izdelka TVS DIODE 12V 15V 1005/SOD323F
Podatkovni listi: CPDF12V-HF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CPDF12V-HF
Številka dela CPDF12V-HF Proizvajalec Comchip Technology
Opis TVS DIODE 12V 15V 1005/SOD323F Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1070367 pcs Podatkovni list CPDF12V-HF.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 12V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 15V
Napetost - razčlenitev (min) 13V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja 1005/SOD-323F Serija -
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 25W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1005 (2512 Metric)
Druga imena 641-1966-2
CPDF12V-HF-ND
delovna temperatura -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5A (8/20µs)
Zmogljivost @ Pogostost 12pF @ 1MHz Dvosmerni kanali 1