CDBA3100LR-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
CDBA3100LR-HF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDBA3100LR-HF
Proizvajalec / znamka: Comchip Technology
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 100V 3A DO214AC
Podatkovni listi: CDBA3100LR-HF.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CDBA3100LR-HF
Številka dela CDBA3100LR-HF Proizvajalec Comchip Technology
Opis DIODE SCHOTTKY 100V 3A DO214AC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 654431 pcs Podatkovni list CDBA3100LR-HF.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 750mV @ 3A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 100V
Paket naprave za dobavitelja DO-214AC (SMA) Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Paket / primer DO-214AC, SMA
Delovna temperatura - spoj -50°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount
Tip diode Schottky natančen opis Diode Schottky 100V 3A Surface Mount DO-214AC (SMA)
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 500µA @ 100V Tok - Povprečni popravek (Io) 3A
Capacitance @ Vr, F 250pF @ 4V, 1MHz