CDBA3100-G
Comchip TechnologyComchip Technology
CDBA3100-G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDBA3100-G
Proizvajalec / znamka: Comchip Technology
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 100V 3A DO214AC
Podatkovni listi: CDBA3100-G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDBA3100-G
Številka dela CDBA3100-G Proizvajalec Comchip Technology
Opis DIODE SCHOTTKY 100V 3A DO214AC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 494087 pcs Podatkovni list CDBA3100-G.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 850mV @ 3A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 100V
Paket naprave za dobavitelja DO-214AC (SMA) Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AC, SMA Druga imena 641-1099-2
CDBA3100G
Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount
Tip diode Schottky natančen opis Diode Schottky 100V 3A Surface Mount DO-214AC (SMA)
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 500µA @ 100V Tok - Povprečni popravek (Io) 3A