DCMAT62S
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DCMAT62S
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN D-SUB HD RCPT 62POS PNL MNT
Podatkovni listi: DCMAT62S.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Stanje zalog 944 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 944 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DCMAT62S
Številka dela DCMAT62S Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB HD RCPT 62POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 944 pcs Podatkovni list DCMAT62S.pdf
Žični merilnik 22-28 AWG Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C) High Density
Material školjke, Dokončaj Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serija D*MA
Pakiranje Bulk Druga imena IDCMAT62S
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 3
Število pozicij 62 Tip montaže Panel Mount
Ingress Protection - Stanovanjski material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Cable Side (M3) Lastnosti -
natančen opis 62 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector Trenutna ocena 7.5A