DCMAT37S
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DCMAT37S
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
Podatkovni listi: DCMAT37S.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DCMAT37S
Številka dela DCMAT37S Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 2273 pcs Podatkovni list DCMAT37S.pdf
Žični merilnik 20-28 AWG Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C)
Material školjke, Dokončaj Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serija D*MA
Pakiranje Bulk Druga imena IDCMAT37S
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število pozicij 37 Tip montaže Panel Mount
Ingress Protection - Stanovanjski material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Cable Side (M3) Lastnosti -
natančen opis 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Trenutna ocena 7.5A
Vrsta kontakta Signal Kontaktni material Copper Alloy
Kontaktni obrazec Machined Stopite v stik s finišno debelino -
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Slog konektorja D-Sub Barva Black
Razmik med predelki -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DCMAY37P
DCMAY37P
Proizvajalci: Bel
Opis: DSUB 37 M CRIMP D FLOA G30 Z
Na zalogi: 1726 pcs
Prenesi:
RFQ
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT
Na zalogi: 2389 pcs
Prenesi:
RFQ
DCMAT62S
DCMAT62S
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN D-SUB HD RCPT 62POS PNL MNT
Na zalogi: 944 pcs
Prenesi: DCMAT62S.pdf
DCMAT37SA197
DCMAT37SA197
Opis: CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT