DAMY15SNMB
pregled izdelka
Številka dela: DAMY15SNMB
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Stanje zalog 522 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 522 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DAMY15SNMB
Številka dela DAMY15SNMB Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 522 pcs Podatkovni list
Žični merilnik 20-28 AWG Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A)
Material školjke, Dokončaj Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium Serija D*M
Pakiranje Bulk Druga imena IDAMY15SNMB
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število pozicij 15 Tip montaže Panel Mount
Ingress Protection - Stanovanjski material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Lastnosti -
natančen opis 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Trenutna ocena 7.5A