DAMY15ST
BelBel
Bel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DAMY15ST
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka DSUB 15 F SOD D FLOA G30 TIN
Podatkovni listi:
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DAMY15ST
Številka dela DAMY15ST Proizvajalec Bel
Opis DSUB 15 F SOD D FLOA G30 TIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 2563 pcs Podatkovni list
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A)
Material školjke, Dokončaj Steel, Tin Plated Serija 1
Pakiranje - Druga imena CDAMY15ST
delovna temperatura -65°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število pozicij 15 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Lastnosti - natančen opis 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Trenutna ocena 5A Vrsta kontakta Signal