DAMME15SC
pregled izdelka
Številka dela: DAMME15SC
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Podatkovni listi: DAMME15SC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DAMME15SC
Številka dela DAMME15SC Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2732 pcs Podatkovni list DAMME15SC.pdf
Pakiranje Bulk delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Lastnosti - natančen opis 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Trenutna ocena 7.5A Vrsta kontakta Signal
Kontaktni material Copper Alloy Kontaktni obrazec Machined
Stopite v stik s finišno debelino 50.0µin (1.27µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Slog konektorja D-Sub
Barva Black Razmik med predelki -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DAMME15SF179A
DAMME15SF179A
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT WW
Na zalogi: 1507 pcs
Prenesi: DAMME15SF179A.pdf
RFQ
DAMME15S
DAMME15S
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT