DAMME15PR
pregled izdelka
Številka dela: DAMME15PR
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Podatkovni listi: DAMME15PR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DAMME15PR
Številka dela DAMME15PR Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2916 pcs Podatkovni list DAMME15PR.pdf
Pakiranje Bulk delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Lastnosti - natančen opis 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Trenutna ocena 7.5A Vrsta kontakta Signal