DAMAMF15P
pregled izdelka
Številka dela: DAMAMF15P
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka DSUB 15 M CRIMP FLO G50 ZINC
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije DAMAMF15P
Številka dela DAMAMF15P Proizvajalec Cannon
Opis DSUB 15 M CRIMP FLO G50 ZINC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 3567 pcs Podatkovni list
Serija * Druga imena DAMAMF15PPG
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Position Connector
Podobni izdelki
DAMAME26S
DAMAME26S
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT
Na zalogi: 1327 pcs
Prenesi: DAMAME26S.pdf
RFQ
DAMAME26P
DAMAME26P
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT
Na zalogi: 1244 pcs
Prenesi: DAMAME26P.pdf
RFQ
DAMAME26PF0
DAMAME26PF0
Opis: DSUB 26 M CRIMP F0 HD CLIN ZIN
Prenesi: DAMAME26PF0.pdf
DAMAMF15P
DAMAMF15P
Proizvajalci: Bel
Opis: DSUB 15 M CRIMP FLOA G50 ZIN
Prenesi:
DAMAMF15PA101F0
DAMAMF15PA101F0
Opis: DAMAMF15PA101F0
Prenesi:
DAMAMF15PNMF0
DAMAMF15PNMF0
Opis: DAMAMF15PNMF0
DAMAME26SA101F0
DAMAME26SA101F0
Opis: DSUB 26 F CRIMP HD CLIN G50 CA
DAMAMF15PNM
DAMAMF15PNM
Opis: DAMAMF15PNM
DAMAMF15PA101
DAMAMF15PA101
Opis: DAMAMF15PA101
DAMAMF15PF0
DAMAMF15PF0
Opis: DSUB 15 M CRIMP F0 FLO ZINC
DAMAME26SF0
DAMAME26SF0
Opis: DSUB 26 F CRIMP F0 HD CLIN ZIN
DAMAME26SA101
DAMAME26SA101
Prenesi: DAMAME26SA101.pdf
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%