DAMAMF15P
BelBel
Bel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DAMAMF15P
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka DSUB 15 M CRIMP FLOA G50 ZIN
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DAMAMF15P
Številka dela DAMAMF15P Proizvajalec Bel
Opis DSUB 15 M CRIMP FLOA G50 ZIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 2394 pcs Podatkovni list
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev - Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A)
Material školjke, Dokončaj - Serija -
Pakiranje - Druga imena CDAMAMF15P
delovna temperatura - Število vrstic 2
Število pozicij 15 Tip montaže -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Stanovanjski material - Flange Feature -
Lastnosti - natančen opis 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Trenutna ocena - Vrsta kontakta Signal
Kontaktni material - Kontaktni obrazec -
Stopite v stik s finišno debelino - Obrnite se na Dokončaj -
Vrsta priključka Plug, Male Pins Slog konektorja D-Sub
Barva - Razmik med predelki -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DAMAMF15PF0
DAMAMF15PF0
Proizvajalci: Cannon
Opis: DSUB 15 M CRIMP F0 FLO ZINC
Na zalogi: 5080 pcs
Prenesi:
RFQ
DAMAME26SA101
DAMAME26SA101
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT
Na zalogi: 1218 pcs
Prenesi: DAMAME26SA101.pdf
RFQ
DAMAMF15S
DAMAMF15S
Opis: CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
Prenesi:
DAMAMF15PA101
DAMAMF15PA101
Opis: DAMAMF15PA101
DAMAME26S
DAMAME26S
Prenesi: DAMAME26S.pdf
DAMAME26SA101F0
DAMAME26SA101F0
Opis: DSUB 26 F CRIMP HD CLIN G50 CA
DAMAMF15PNM
DAMAMF15PNM
Opis: DAMAMF15PNM
DAMAME26PF0
DAMAME26PF0
Opis: DSUB 26 M CRIMP F0 HD CLIN ZIN
Prenesi: DAMAME26PF0.pdf
DAMAMF15PNMF0
DAMAMF15PNMF0
Opis: DAMAMF15PNMF0
DAMAME26SF0
DAMAME26SF0
Opis: DSUB 26 F CRIMP F0 HD CLIN ZIN
DAMAMF15P
DAMAMF15P
Opis: DSUB 15 M CRIMP FLO G50 ZINC
DAMAMF15PA101F0
DAMAMF15PA101F0
Opis: DAMAMF15PA101F0
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%