DAMAM15P
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DAMAM15P
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka DSUB 15 M CRIMP G50 ZINC
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DAMAM15P
Številka dela DAMAM15P Proizvajalec Cannon
Opis DSUB 15 M CRIMP G50 ZINC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4256 pcs Podatkovni list
Serija * Druga imena DAMAM15PPG
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Position Connector
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DAMAM15PF0A101
DAMAM15PF0A101
Proizvajalci: Cannon
Opis: DSUB 15 M CRIMP F0 CAD
Na zalogi: 4625 pcs
Prenesi:
RFQ
DAMAM-15P
DAMAM-15P
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
Na zalogi: 1914 pcs
Prenesi:
RFQ
DAMAM15PF225F0
DAMAM15PF225F0
Opis: DSUB 15 M CRMP F0 SS SHL F225
Prenesi: DAMAM15PF225F0.pdf
DAMAM15P
DAMAM15P
Proizvajalci: Bel
Opis: DSUB 15 M CRIMP G50 ZINC
DAMAM-15P-F0
DAMAM-15P-F0
Opis: CONN DSUB PLUG 15POS HSG
Prenesi: DAMAM-15P-F0.pdf
DAMAM15PA101
DAMAM15PA101
Prenesi: DAMAM15PA101.pdf
DAMAM15PF225
DAMAM15PF225
Prenesi: DAMAM15PF225.pdf
DAMAK26SNMBK47F0
DAMAK26SNMBK47F0
Opis: DSUB 26 F CRIMP G50 NM
Na zalogi: 844 pcs
DAMAM15PK47F0
DAMAM15PK47F0
Opis: DSUB 15 M CRIMP G50
DAMAM-15S
DAMAM-15S
Opis: CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
Prenesi: DAMAM-15S.pdf
DAMAM-15S-F0
DAMAM-15S-F0
Opis: CONN DSUB RCPT 15POS HSG
Prenesi: DAMAM-15S-F0.pdf
DAMAM15PA101F0
DAMAM15PA101F0
Opis: DSUB 15 M CRIMP G50 CAD
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%