DAMAM15P
BelBel
Bel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DAMAM15P
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka DSUB 15 M CRIMP G50 ZINC
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DAMAM15P
Številka dela DAMAM15P Proizvajalec Bel
Opis DSUB 15 M CRIMP G50 ZINC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 2535 pcs Podatkovni list
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev - Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A)
Material školjke, Dokončaj - Serija -
Pakiranje - Druga imena CDAMAM15P
delovna temperatura - Število vrstic 2
Število pozicij 15 Tip montaže -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Stanovanjski material - Flange Feature -
Lastnosti - natančen opis 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Trenutna ocena - Vrsta kontakta Signal
Kontaktni material - Kontaktni obrazec -
Stopite v stik s finišno debelino - Obrnite se na Dokončaj -
Vrsta priključka Plug, Male Pins Slog konektorja D-Sub
Barva - Razmik med predelki -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DAMAM15PF0A101
DAMAM15PF0A101
Proizvajalci: Cannon
Opis: DSUB 15 M CRIMP F0 CAD
Na zalogi: 4625 pcs
Prenesi:
RFQ
DAMAM-15S
DAMAM-15S
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
Na zalogi: 1927 pcs
Prenesi: DAMAM-15S.pdf
RFQ
DAMAM-15P
DAMAM-15P
Opis: CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
Prenesi:
DAMAM15PF225
DAMAM15PF225
Prenesi: DAMAM15PF225.pdf
DAMAM-15P-F0
DAMAM-15P-F0
Opis: CONN DSUB PLUG 15POS HSG
Prenesi: DAMAM-15P-F0.pdf
DAMAM15PA101
DAMAM15PA101
Prenesi: DAMAM15PA101.pdf
DAMAM-15S-F0
DAMAM-15S-F0
Opis: CONN DSUB RCPT 15POS HSG
Prenesi: DAMAM-15S-F0.pdf
DAMAK26SNMBK47F0
DAMAK26SNMBK47F0
Opis: DSUB 26 F CRIMP G50 NM
Na zalogi: 844 pcs
DAMAM15PA101F0
DAMAM15PA101F0
Opis: DSUB 15 M CRIMP G50 CAD
DAMAK26SNMBF228F229K128
DAMAK26SNMBF228F229K128
Proizvajalci: ITT Cannon, LLC
Opis: CONN DSUB HD RCPT 26POS PNL MNT
Na zalogi: 179 pcs
DAMAM15PF225F0
DAMAM15PF225F0
Opis: DSUB 15 M CRMP F0 SS SHL F225
Prenesi: DAMAM15PF225F0.pdf
DAMAM15P
DAMAM15P
Opis: DSUB 15 M CRIMP G50 ZINC
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%