DPA120100-P7/R
pregled izdelka
Številka dela: DPA120100-P7/R
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
  • Sporočilo
Specifikacije DPA120100-P7/R
Številka dela DPA120100-P7/R Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4561 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 12VAC Napetost - Vhod 120VAC
Velikost / dimenzija - Serija -
Področje uporabe North America Moč (Watts) 12W
Izhodni priključek Barrel Plug R/A, 1.3mm I.D. x 3.5mm O.D. x 8.5mm Druga imena DPA120100P7/R
Učinkovitost - natančen opis 12VAC 1A AC/AC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Tok - izhod (maks.) 1A Dolžina kabla -
Odobritve - Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DPA120100-P7
DPA120100-P7
Proizvajalci: CUI, Inc.
Opis: AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W